Bilinmesi Gerekenler

Facebookta Paylaşım

Facebook dünya devi dünyanın en büyük sosyal medya platformu bu platformdanda faydalanmak para kazanmak bizlerin elinde olan birşey, gelin nasıl yapıldığını anlayalım.

Para Nasıl Kazanılır?

İlk olarak sitemize üye oluyor ardından sitemizde birbirinden farklı videolardan istediğiniz, izlenebileceğini düşündüğünüz videoyu seçiyorsunuz, altta paylaşman gereken link bölümünden linki alıp facebook,twitter vb platformlarda paylaşarak kazanabilirsiniz.

Yabancı Hit Kabul Ediyor Musunuz?

Yabancı hit kabul edilmiyor, sadece türk hiti olması gerekiyor eğer sürekli yabancı hit sağlarsınız hesabınız banlanabilir yada hesabınızdan geçersiz tık düşülür ödeme günü eksik ödeme alırsınız.

Facebook Grup İşlemi

Facebookta gruplara elinizden geldiğince çok kayıt isteği göndermelisiniz.Grupların minimum 10.000 üyeli olmasına dikkat edin.10.000 üyeli veya daha yüksek grupları arıyoruz bu şekilde 100 ve üzeri grup bulup katılım isteği gönderiyoruz.

İlgiyi Çeken Bir Video Seçin ve Paylaşın

Video bu konuda çok önemli videoyu seçtikten sonra gruplarda toplu paylaşım yaparsanız ve zamana yayarak çok profille paylaşırsanız gerçekten güzel miktarlar kazanabilirsiniz.Örneğin 1k görüntülenme = 5 TL ki çok zor birşey değil gruplarda kolay izlenme alınıyor.Günde 30.000 - 40.000 izlenmeler planlı ve ilgi çekici paylaşımlarla kolaylıkla yapılabiliyor.Bunları 10 hesaptan yaparsan 10 katı kazanç alabilirsin.

Bir Profilden Günde 2 Kere Paylaşım Yapın

Bu can alıcı nokta bu noktaya dikkat edin. Toplu paylaşımları 7-8 saat aralıklar ile olmak üzere günde iki kere yapabilirsiniz.Bu konuya dikkat etmesseniz hesabınız blokelenebilir yaklaşık 15 gün bekletebilir.

Hesabında ki bilgilerin teyidi

Hesabında ki bilgilerini doğru girmelisin ki sana ödemeyi düzgün bir şekilde yapabilelim bu yüzden bilgilerin doğru olmasına dikkat etmelisin.

Facebook dışındaki sosyal ağlarda kullanım

Buradada önemli olan size verilen özel linki kitlesi iyi olan bir sosyal ağda paylaşarak para kazanabilirsin.Unutmamalısın ki sana özel linki paylaşmassan kazanç hesabına yansımaz.